Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
512 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 87 kr igjen
- Ordinær
- 512 kr
- Enhet
- 2 048 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Pekannøtter Premium RAW 250g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
512 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 512 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 87 kr igjen | 512 kr | −0 % | 2 048 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 512 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pekannøtter Premium RAW 250g x 5 pakker
Denne varen · 250 g
512 kr · 2 048 kr/kg · laveste 512 kr
250 g
102 kr · 408 kr/kg · laveste 102 kr
250 g
134 kr · 536 kr/kg · laveste 134 kr
250 g
224 kr · 896 kr/kg · laveste 224 kr
750 g
907 kr · 1 209,33 kr/kg · laveste 907 kr
250 g
307 kr · 1 228 kr/kg · laveste 307 kr