Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
184 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 415 kr igjen
- Ordinær
- 184 kr
- Enhet
- 368 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Pekannøtter Premium RAW 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
184 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 184 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 415 kr igjen | 184 kr | −0 % | 368 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 184 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pekannøtter Premium RAW 500g
Denne varen · 500 g
184 kr · 368 kr/kg · laveste 184 kr
500 g
83 kr · 166 kr/kg · laveste 83 kr
500 g
105 kr · 210 kr/kg · laveste 105 kr
500 g
118 kr · 236 kr/kg · laveste 118 kr
500 g
157 kr · 314 kr/kg · laveste 157 kr
500 g
355 kr · 710 kr/kg · laveste 355 kr