Rawfoodshop
rawfoodshop.no
750 g
907 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 907 kr
- Enhet
- 1 209,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 750 g
Pekannøtter Premium RAW ØKO 750g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
750 g
907 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 750 g | 907 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 907 kr | −0 % | 1 209,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 907 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pekannøtter Premium RAW ØKO 750g x 3 pakker
Denne varen · 750 g
907 kr · 1 209,33 kr/kg · laveste 907 kr
750 g
302 kr · 402,67 kr/kg · laveste 302 kr
750 g
361 kr · 481,33 kr/kg · laveste 361 kr
750 g
602 kr · 802,67 kr/kg · laveste 602 kr
250 g
307 kr · 1 228 kr/kg · laveste 307 kr
250 g
512 kr · 2 048 kr/kg · laveste 512 kr