Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
137 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 462 kr igjen
- Ordinær
- 137 kr
- Enhet
- 274 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 50 g
Pizzakrydder ØKO 50g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
137 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 137 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 462 kr igjen | 137 kr | −0 % | 274 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 137 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pizzakrydder ØKO 50g x 3 pakker
Denne varen · 50 g
137 kr · 274 kr/100 g · laveste 137 kr
500 g
442 kr · 88,4 kr/100 g · laveste 442 kr
50 g
52 kr · 104 kr/100 g · laveste 52 kr
100 g
167 kr · 167 kr/100 g · laveste 167 kr
50 g
85 kr · 170 kr/100 g · laveste 85 kr
50 g
107 kr · 214 kr/100 g · laveste 107 kr