Økoland
okoland.no
90 g
59,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 65,83 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

90 g
Med en nøtteaktig, orientalsk smak og 50% mindre fett kommer alle til å elske Byodo sine glutenfrie proteinchips med røde linser. Den økologiske fullkornsrisen og de delikate kikertene fra Italia er bearbeidet med spesiell omhu for den perfekte snacksopplevelsen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
90 g
59,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 90 g | 59,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 65,83 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Proteinchipsrøde linser, 90 g, økologisk, Byodo
Denne varen · 90 g
59,25 kr · 65,83 kr/100 g · laveste 59,25 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
400 g
74,25 kr · 185,63 kr/kg · laveste 74,25 kr
250 g
74,25 kr · 297 kr/kg · laveste 74,25 kr
5 kg
299,25 kr · 299,25 kr/stk · laveste 299,25 kr
5 kg
524,25 kr · 524,25 kr/stk · laveste 524,25 kr