Økoland
okoland.no
250 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 297 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Glutenfrie fusilli laget av kikerter fra Byodo - ferdig kokt på 5 minutter
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
250 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 250 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 297 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fusillikikerter, 250 g, økologisk, Byodo
Denne varen · 250 g
74,25 kr · 297 kr/kg · laveste 74,25 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
90 g
59,25 kr · 65,83 kr/100 g · laveste 59,25 kr
400 g
74,25 kr · 185,63 kr/kg · laveste 74,25 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr