Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
291 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 308 kr igjen
- Ordinær
- 291 kr
- Enhet
- 582 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 50 g
Ramsløk ØKO 50g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
291 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 291 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 308 kr igjen | 291 kr | −0 % | 582 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 291 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ramsløk ØKO 50g x 5 pakker
Denne varen · 50 g
291 kr · 582 kr/100 g · laveste 291 kr
1 kg
127 kr · 127 kr/kg · laveste 127 kr
1 kg
141 kr · 141 kr/kg · laveste 141 kr
50 g
82 kr · 164 kr/100 g · laveste 82 kr
1000 ml
241 kr · 241 kr/kg · laveste 241 kr
1000 ml
268 kr · 268 kr/kg · laveste 268 kr