Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
124 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 475 kr igjen
- Ordinær
- 124 kr
- Enhet
- 248 kr/kg
- Dato
- 16. nov. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Rismel Brunt ØKO 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
124 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 124 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 475 kr igjen | 124 kr | −0 % | 248 kr/kg | 16. nov. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 124 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rismel Brunt Glutenfritt ØKO 500g x 3 pakker
Denne varen · 500 g
124 kr · 248 kr/kg · laveste 124 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
500 g
166 kr · 332 kr/kg · laveste 166 kr
500 g
372 kr · 744 kr/kg · laveste 372 kr
500 g
573 kr · 1 146 kr/kg · laveste 573 kr
500 g
619 kr · 1 238 kr/kg · laveste 619 kr