Pølsemannen
polsemannen.no
70 g
10 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −80 %
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 14,29 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

AS Svindland · 70 g
Rødvinspølse Skivet 70g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Pølsemannen
polsemannen.no
70 g
10 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pølsemannen polsemannen.no 70 g | 10 kr Billigst nå | I kassen | — | 49 kr | −80 % | 14,29 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på polsemannen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 10 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rødvinspølse Skivet 70g
Denne varen · 70 g
10 kr · 14,29 kr/100 g · laveste 10 kr
70 g
10 kr · 14,29 kr/100 g · laveste 10 kr
70 g
10 kr · 14,29 kr/100 g · laveste 10 kr
70 g
10 kr · 14,29 kr/100 g · laveste 10 kr
70 g
10 kr · 14,29 kr/100 g · laveste 10 kr