Billigmarkedet
billigmarkedet.no
900 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 110 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

ROSHEN · 900 g
Hva er vel en godteriskål uten sure fruktkarameller? Med denne storpakken fra Roshen er du godt dekket. Peppinezzz Sour Filled Candies består av harde karameller med en myk, syrlig kjerne som gir en skikkelig smaksopplevelse i hver bit. Her får du en fruktig miks med fyll av kirsebær, blåbær og eple. Den sprø utsiden kombinert med det myke, sure fyllet gjør dette til en favoritt blant både barn og voksne som liker godteri med litt ekstra sting. Perfekt til deling, fest, kontor eller når du bare vil fylle opp godterilageret hjemme. Innhold: 900g Type: Hardt godteri med myk fylling Smaker: Kirsebær, blåbær og eple Konsistens: Hard utside med myk kjerne Emballasje: Pose Perfekt til: Godteriskål, fest og deling EAN: 4823077615009 En storfavoritt for alle som elsker surt godteri med fyll. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: sure fruktkarameller, karameller med fyll, surt godteri, fruktgodteri, roshen godteri, storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
900 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 900 g | 99 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 99 kr | −0 % | 110 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Roshen Peppinezzz Sour Filled Candies Storpakning 900g
Denne varen · 900 g
99 kr · 110 kr/kg · laveste 99 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
1000 g
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr