Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
323 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 276 kr igjen
- Ordinær
- 323 kr
- Enhet
- 646 kr/kg
- Dato
- 30. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Rosiner Blue Thompson ØKO 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
323 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 323 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 276 kr igjen | 323 kr | −0 % | 646 kr/kg | 30. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 323 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rosiner Blue Thompson ØKO 500g x 5 pakker
Denne varen · 500 g
323 kr · 646 kr/kg · laveste 323 kr
500 g
65 kr · 130 kr/kg · laveste 65 kr
1 kg
290 kr · 290 kr/kg · laveste 290 kr
500 g
176 kr · 352 kr/kg · laveste 176 kr
500 g
194 kr · 388 kr/kg · laveste 194 kr
500 g
219 kr · 438 kr/kg · laveste 219 kr