Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
315 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 315 kr
- Enhet
- 157,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Candy People · 2 kg
S-Märke Supersura er laget for deg som virkelig elsker surt godteri. Disse klassiske S-Märke-bitene byr på en ekstra intens syrlighet kombinert med fruktige smaker og en deilig, seig konsistens. Her får smaksløkene virkelig noe å bryne seg på! Den store posen inneholder hele 2 kg og passer perfekt til godtebord, arrangementer, bursdager eller for deg som vil fylle opp godterilageret med skikkelig surt godteri. Et naturlig valg for alle som synes vanlig surt godteri ikke er surt nok. Detaljer Innhold: 2kg Type: Ekstra surt godteri Smak: Assorterte fruktsmaker Intens syrlighet Myk og seig konsistens Perfekt som løsvektgodteri Merke: S-Märke EAN: 7340146509016 🍋 Anbefales til deg som elsker skikkelig surt godteri og vil ha en ekstra intens smaksopplevelse! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. S-Märke, Supersura, surt godteri, supersurt godteri, svensk godteri, storpakk godteri, løsvektgodteri, 2kg godteri, sure godterier, fruktgodteri Sukker, glukose, gelatin (storfe), surhetsregulerende midler (eplesyre, natriumsitrat), aromaer, fargestoffer (kurkumin, karmin, kobberkomplekser av klorofyllin).
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
315 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 315 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 315 kr | −0 % | 157,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 315 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
S-Märke Supersura 2kg | Storpakk
Denne varen · 2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
12 × 125 g
229 kr · 152,67 kr/kg · laveste 229 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 70 g
249 kr · 177,86 kr/kg · laveste 249 kr