Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 80 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 155,63 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 × 80 g
Aroma Gelébringebær er en ekte godteriklassiker som har gledet generasjoner i over 40 år. De karakteristiske rosa gelébringebærene med rund topp, også kjent under det folkelige navnet ungpikebryst, har vært en fast del av smågodthylla i Sverige i flere tiår. Disse gelébringebærene produseres av den svenske godteriprodusenten Aroma, som har laget det ikoniske bringebærformede godteriet helt siden 1928. Oppskriften er basert på tradisjonelle metoder og farget med naturens egne farger, noe som gir både autentisk smak og klassisk utseende. Her får du gelébringebærene i en praktisk storpakk med totalt 20 poser á 80g, perfekt til deling, arrangementer, kontor, fest eller for deg som alltid vil ha favoritten på lager. Detaljer: Type: Gelégodteri Smak: Bringebær Innhold: 20 poser á 80g Total vekt: 1600g Emballasje: Storpakk med enkeltpakkede poser Produsent: Aroma 🍬 Se også vårt utvalg av klassisk smågodt, gelégodteri og andre storpakker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: gelébringebær, aroma godteri, klassisk smågodt, gelégodteri, bringebærgodteri, storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 80 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 80 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 155,63 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Aroma Gelébringebær 20x80g | Storpakk
Denne varen · 20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 70 g
249 kr · 177,86 kr/kg · laveste 249 kr