Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 549 kr igjen
- Ordinær
- 50 kr
- Enhet
- 100 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 50 g
Sennepsfrø Gule ØKO 50g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 50 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 549 kr igjen | 50 kr | −0 % | 100 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sennepsfrø Gule ØKO 50g
Denne varen · 50 g
50 kr · 100 kr/100 g · laveste 50 kr
1 kg
134 kr · 13,4 kr/100 g · laveste 134 kr
1 kg
139 kr · 13,9 kr/100 g · laveste 139 kr
1 kg
159 kr · 15,9 kr/100 g · laveste 159 kr
50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr