Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
134 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −33 %
- Ordinær
- 199 kr
- Enhet
- 13,4 kr/100 g
- Dato
- 29. apr. 2025 · Best før

Datovarer · 1 kg
Økologiske sennepsfrø. Perfekt til bruk i dressinger og sauser. Sennepsfrø Gule Økologisk 1kg Ingredienser: Økologiske sennepsfrø Emballasje: Plastpose Best Før: 29.04.2025 Opphavsland: Tyskland Økologisk Sertifisering DE-ØKO-001 Økologiske sennepsfrø. Sennepsfrø er små runde frø fra sennepsplanten. Frøene er 1mm til 2mm store. Gule sennepsfrø brukes til å lage sennep, men også til sylting av agurk og sursild. Også perfekt til bruk i dressinger og sauser. Video –> Hvordan Dyrke Spirer – Sennep Spirer – To ulike metoder:: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 12.07.5090
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
134 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 1 kg | 134 kr Billigst nå | I kassen | — | 199 kr | −33 % | 13,4 kr/100 g | 29. apr. 2025 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 134 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sennepsfrø Gule Økologisk 1kg
Denne varen · 1 kg
134 kr · 13,4 kr/100 g · laveste 134 kr
1 kg
139 kr · 13,9 kr/100 g · laveste 139 kr
1 kg
159 kr · 15,9 kr/100 g · laveste 159 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr
50 g
50 kr · 100 kr/100 g · laveste 50 kr