Havaristen
havaristen.no
500 g
19 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 480 kr igjen
- Ordinær
- 19 kr
- Enhet
- 38 kr/kg
- Dato
- 12. jan. 2029 · Best før

Granoro · 500 g
Spirali Grandi 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
500 g
19 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 500 g | 19 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 480 kr igjen | 19 kr | −0 % | 38 kr/kg | 12. jan. 2029 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 19 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirali Grandi 500g
Denne varen · 500 g
19 kr · 38 kr/kg · laveste 19 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr