Billigmarkedet
billigmarkedet.no
80 g
15 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 18,75 kr/100 g
- Dato
- 13. mai 2026 · Best før

Stimorol · 80 g
Datodeal - Best før dato: 13.05.26 - Fortsatt gode i lang tid Stimorol Ice Intense Mint er en sukkerfri tyggegummi utviklet for deg som ønsker en ekstra kraftig og langvarig friskhetsfølelse. Den intense myntesmaken gir et umiddelbart løft til pusten og passer perfekt etter måltider, på jobb, i bilen eller når du er på farten. Den praktiske, gjenlukkbare boksen inneholder ca. 57 tyggegummier og er enkel å ha med i vesken, sekken eller bilen. Med sin sukkerfrie oppskrift er Stimorol Ice Intense Mint et godt valg når du ønsker frisk pust gjennom hele dagen. Detaljer Innhold: 80g Ca. 57 tyggegummier Smak: Ice Intense Mint Sukkerfri Praktisk gjenlukkbar plastboks Perfekt hjemme, på jobb eller på farten Merke: Stimorol EAN: 7622210611406 🍃 Perfekt for deg som ønsker ekstra frisk pust og en intens mynteopplevelse – når som helst på dagen! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord stimorol, ice intense mint, sukkerfri tyggegummi, mint tyggegummi, frisk pust, tyggegummi boks, myntetyggegummi, stimorol mint, tyggegummi 80g, sukkerfri mint
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
80 g
15 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 80 g | 15 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 55 kr | −73 % | 18,75 kr/100 g | 13. mai 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 15 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Stimorol Ice Intense Mint 80g | Sukkerfri
Denne varen · 80 g
15 kr · 18,75 kr/100 g · laveste 15 kr
10 kr · 10 kr/stk · laveste 10 kr
0,33 l
9,9 kr · 30 kr/kg · laveste 9,9 kr