tights.no
tights.no
500 g
115 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 884 kr igjen
- Ordinær
- 115 kr
- Enhet
- 230 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 500 g
OBS: Ny, større forpakning! Nydelige krydrede cashewnøtter med smak av rosmari og hvitløk! Sunn og god snack! Næringsinnhold Per 100 gram Energi (kcal) 610 Fett (g) 47.8 hvorav mettet (g) 8.5 Karbohydrater (g) 26.6 hvorav sukkerarter (g) 5.0 Fiber (g) 3.3 Protein (g) 16.8 Salt (g) 1.00 Ingredienser: cashewnøtter , krydder, vegetabilsk olje
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
115 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 115 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 884 kr igjen | 115 kr | −0 % | 230 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 115 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
SunnRask Cashewnøtter – Garlic & Rosmary 500g
Denne varen · 500 g
115 kr · 230 kr/kg · laveste 115 kr
500 g
83 kr · 166 kr/kg · laveste 83 kr
500 g
101 kr · 202 kr/kg · laveste 101 kr
500 g
105 kr · 210 kr/kg · laveste 105 kr
500 g
118 kr · 236 kr/kg · laveste 118 kr
200 g
112 kr · 560 kr/kg · laveste 112 kr