Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
85 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 514 kr igjen
- Ordinær
- 85 kr
- Enhet
- 170 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Svart Ris ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
85 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 85 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 514 kr igjen | 85 kr | −0 % | 170 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 85 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Svart Ris ØKO 500g
Denne varen · 500 g
85 kr · 170 kr/kg · laveste 85 kr
1 kg
152 kr · 152 kr/kg · laveste 152 kr
500 g
83 kr · 166 kr/kg · laveste 83 kr
500 g
101 kr · 202 kr/kg · laveste 101 kr
500 g
199 kr · 398 kr/kg · laveste 199 kr
500 g
304 kr · 608 kr/kg · laveste 304 kr