Billigmarkedet
billigmarkedet.no
770 g
189 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 189 kr
- Enhet
- 245,45 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

770 g
Svindland Jegerbiff er en spekepølse som virkelig smaker luksus, og som er svært populær både i dagligvarebutikker og på matmesser rundt om i landet. Den er laget av førsteklasses råvarer og har en karakteristisk, fyldig smak som gjør den til en favoritt blant spekematelskere. I tillegg til klassisk servering på spekefat med rømme, eggerøre eller potetsalat, passer jegerbiffen utmerket i pastaretter, på pizza, i supper, eggepaner eller som en smakfull del av et tapasbord. En stor pølse som gir mange serveringsmuligheter. Detaljer Type: Spekepølse Variant: Jegerbiff Vekt: 770g Bruk: Spekefat, tapas, pizza, pasta, supper og varme retter Råvarer: Svin, hest, får, svinetunge, svinehjerte og krydder EAN: 7021150001900 Merke: Svindland 🍽️ Se også vårt utvalg spekemat, pølser og andre delikatesser til både hverdag og fest. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: jegerbiff, spekepølse, spekemat, tapasmat, norsk spekemat, pølse til spekefat, kjøttpålegg
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
770 g
189 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 770 g | 189 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 189 kr | −0 % | 245,45 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 189 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Svindland Jegerbiff Stor 770g
Denne varen · 770 g
189 kr · 245,45 kr/kg · laveste 189 kr
1 687 kr · 1 687 kr/stk · laveste 1 687 kr