Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 50 g
137 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 462 kr igjen
- Ordinær
- 137 kr
- Enhet
- 91,33 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 3 × 50 g
Timian ØKO 50g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 50 g
137 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 50 g | 137 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 462 kr igjen | 137 kr | −0 % | 91,33 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 137 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Timian ØKO 50g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 50 g
137 kr · 91,33 kr/100 g · laveste 137 kr
5 × 50 g
107 kr · 42,8 kr/100 g · laveste 107 kr
5 × 50 g
190 kr · 76 kr/100 g · laveste 190 kr
90,3 kr · 90,3 kr/100 g · laveste 90,3 kr
50 g
52 kr · 104 kr/100 g · laveste 52 kr
113,85 kr · 113,85 kr/stk · laveste 113,85 kr