Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
190 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 409 kr igjen
- Ordinær
- 190 kr
- Enhet
- 380 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 50 g
Timian ØKO 50g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
190 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 190 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 409 kr igjen | 190 kr | −0 % | 380 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 190 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Timian ØKO 50g x 5 pakker
Denne varen · 50 g
190 kr · 380 kr/100 g · laveste 190 kr
500 g
442 kr · 88,4 kr/100 g · laveste 442 kr
90,3 kr · 90,3 kr/100 g · laveste 90,3 kr
50 g
52 kr · 104 kr/100 g · laveste 52 kr
50 g
85 kr · 170 kr/100 g · laveste 85 kr
50 g
107 kr · 214 kr/100 g · laveste 107 kr