Havaristen
havaristen.no
20 × 91 g
360 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 139 kr igjen
- Ordinær
- 360 kr
- Enhet
- 197,8 kr/kg
- Dato
- 9. nov. 2027 · Best før

Toro · 20 × 91 g
Tomatsuppe (Kartong 20 x 91g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
20 × 91 g
360 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 20 × 91 g | 360 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 139 kr igjen | 360 kr | −0 % | 197,8 kr/kg | 9. nov. 2027 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 360 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tomatsuppe (Kartong 20 x 91g)
Denne varen · 20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr
8 × 100 g
79 kr · 98,75 kr/kg · laveste 79 kr
9 × 176 g
171 kr · 107,95 kr/kg · laveste 171 kr
179 kr · 179 kr/stk · laveste 179 kr
179 kr · 179 kr/stk · laveste 179 kr
12 × 91 g
228 kr · 208,79 kr/kg · laveste 228 kr