Havaristen
havaristen.no
8 × 100 g
79 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 420 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 98,75 kr/kg
- Dato
- 17. des. 2026 · Best før

Freia · 8 × 100 g
Daim Strøssel (Kartong 8 x 100g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
8 × 100 g
79 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 8 × 100 g | 79 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 420 kr igjen | 79 kr | −0 % | 98,75 kr/kg | 17. des. 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 79 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Daim Strøssel (Kartong 8 x 100g)
Denne varen · 8 × 100 g
79 kr · 98,75 kr/kg · laveste 79 kr
12 × 100 g
120 kr · 100 kr/kg · laveste 120 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr