Økoland
okoland.no
150 g
29,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 195 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

150 g
Amaizin Tortillachips er laget av økologisk dyrket mais og har en sprø og tilfredsstillende crunch. Med sin milde, naturlige smak er disse chipsene perfekte for å nytes alene eller sammen med guacamole, salsa og andre dipp. De har en autentisk tekstur og en lett saltsmak som gjør dem til en favoritt for tacokvelden eller som en smakfull snacks.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
150 g
29,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 150 g | 29,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen | 39 kr | −25 % | 195 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tortillachipsmais, 150 g, økologisk, Amaizin
Denne varen · 150 g
29,25 kr · 195 kr/kg · laveste 29,25 kr
00 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr