Billigmarkedet
billigmarkedet.no
500 g
79 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 158 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Trolli · 500 g
Trolli Multi Mix er den perfekte godteposen når du vil ha litt av hvert! Den store posen inneholder hele 21 mindre porsjonsposer med forskjellige Trolli-favoritter. Her får du en spennende blanding av både søtt og surt godteri med ulike smaker, former og konsistenser. De små posene gjør miksen ekstra praktisk når godteriet skal deles opp. Perfekt til bursdager, Halloween, festposer, pinata, premier og arrangementer, eller når flere skal dele. Eller som et tilskudd i julekalenderen. Med totalt 500 gram og 21 separate poser får du en skikkelig variert Trolli-miks som garantert setter fart på feststemningen. Detaljer Innhold: 500g Antall: 21 små godteposer Type: Blandet godteri Blanding av søtt og surt godteri Flere forskjellige Trolli-varianter Praktiske porsjonsposer Perfekt til bursdag, Halloween og festposer Merke: Trolli EAN: 4000512363200 🎉 Anbefales når du trenger godteri som enkelt kan deles ut – med 21 små poser er denne perfekt til bursdag, Halloween, fest og andre arrangementer. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Trolli, Trolli Multi Mix, godtemiks, små godteposer, Trolli godteri, 21 småposer, bursdagsgodteri, Halloween godteri, festposer, blandet godteri, kalendergave
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
500 g
79 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 500 g | 79 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 79 kr | −0 % | 158 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 79 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Trolli Multi Mix 500g | 21 Små Godteposer
Denne varen · 500 g
79 kr · 158 kr/kg · laveste 79 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
500 g
85 kr · 170 kr/kg · laveste 85 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr