tights.no
tights.no
500 g
34 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 965 kr igjen
- Ordinær
- 34 kr
- Enhet
- 68 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 500 g
Deilige Twix sjokoladebar inneholder fyldig karamell og en knasende kjeks. Baren er dekket av melkesjokolade. Ingredienser : Sukker, glukosesirup, HVETEMEL, palmefett, kakaosmør, SKUMMETMELKPULVER , kakaomasse, LAKTOSE, MELKEFETT, MYSEPULVER, fettredusert kakaopulver, emulgator: (SOYALECITIN) salt, gjærmiddel: (E500), naturlig vaniljeekstrakt. Kakao minst 25 %.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
34 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 34 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 965 kr igjen | 34 kr | −0 % | 68 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 34 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Twix Sjokolade 10pk 500g DATODEAL
Denne varen · 500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
100 g
94 kr · 94 kr/100 g · laveste 94 kr
500 g
49 kr · 196 kr/kg · laveste 49 kr