tights.no
tights.no
500 g
29 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 970 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 58 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 500 g
Verdens mest solgte sjokoladebar. Stappfull av deilige peanøtter, karamell og nougat og deretter dekket med melkesjokolade. Ingredienser: Sukker, glukosesirup, peanøtter , skummetmelkpulver , kakaosmør, kakaomasse, solsikkeolje, laktose, melkefett, mysepulver (av melk ), palmefett, salt, emulgator, ( soya lecitin), eggehvitepulver, melkeprotein, naturlig vaniljekstrakt. Kan inneholde hasselnøtter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
29 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 29 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 970 kr igjen | 89 kr | −67 % | 58 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Snickers Sjokolade 10pk 500g
Denne varen · 500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
100 g
94 kr · 94 kr/100 g · laveste 94 kr
500 g
49 kr · 196 kr/kg · laveste 49 kr