Fodda
fodda.no
50 g
40 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 85 kr for varen alene
- Kutt
- −80 %
- Ordinær
- 199 kr
- Enhet
- 55,56 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Fruit King · 50 g
Fruit King Vacuum Freeze Dried Durian Monthong er en premium snack laget av nøye utvalgt Monthong durian, kjent som "Kongen av Frukt". Denne 50g pakken med vakuum frysetørket durian tilbyr den rike og kremete smaken av fersk durian i en praktisk og sprø form. Salgspunkter: Autentisk Thailandsk Smak : Laget av ekte Monthong durian, kjent for sin rike og kremete smak. Høykvalitets Ingredienser : Nøye utvalgt og behandlet med moderne vakuum frysetørkingsteknologi for å bevare smak og næringsstoffer. Sunn og Naturlig : Ingen kunstige tilsetningsstoffer eller konserveringsmidler, bare ren frukt. Praktisk Pakke : Pakket i en 50g pose, ideell for en enkel snack på farten. Slik Nytes Den: Disse frysetørkede durianbitene kan nytes rett fra pakken som en lett og sunn snack. De er også gode som en smakfull topping på yoghurt, iskrem eller andre desserter for å tilføre ekstra tekstur og smak. Merkehistorie: Fruit King er kjent for sine kvalitetsprodukter og autentiske smaker. Merket har en lang historie med å levere smakfulle og naturlige snacks som er elsket av matentusiaster over hele verden. Deres forpliktelse til kvalitet og smak har gjort dem til et favorittvalg blant de som søker autentiske thailandske snacks.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Fodda
fodda.no
50 g
40 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fodda fodda.no 50 g | 40 kr Billigst nå | ca. 85 kr for varen alene | — | 199 kr | −80 % | 55,56 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på fodda.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 40 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vacuum Freeze Dried Durian Monthong - Fruit King, 50g
Denne varen · 50 g
40 kr · 55,56 kr/100 g · laveste 40 kr
38 g
15 kr · 34,88 kr/100 g · laveste 15 kr
25 g
23 kr · 92 kr/100 g · laveste 23 kr
15 g
20 kr · 133,33 kr/100 g · laveste 20 kr
15 g
20 kr · 133,33 kr/100 g · laveste 20 kr
15 g
20 kr · 133,33 kr/100 g · laveste 20 kr