Havaristen
havaristen.no
Norge
69 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 430 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 69 kr/stk
- Dato
- 30. mars 2027 · Best før

Go Nuts
Valnøtter som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
Norge
69 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no Norge | 69 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 430 kr igjen | 69 kr | −0 % | 69 kr/stk | 30. mars 2027 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 69 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valnøtter
Denne varen ·
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
500 g
74 kr · 148 kr/kg · laveste 74 kr
250 g
45 kr · 180 kr/kg · laveste 45 kr
500 g
222 kr · 444 kr/kg · laveste 222 kr
250 g
134 kr · 536 kr/kg · laveste 134 kr
250 g
224 kr · 896 kr/kg · laveste 224 kr