Rawfoodshop
rawfoodshop.no
750 g
141 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 458 kr igjen
- Ordinær
- 141 kr
- Enhet
- 188 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 750 g
Valnøtter i biter RAW ØKO 750g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
750 g
141 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 750 g | 141 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 458 kr igjen | 141 kr | −0 % | 188 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 141 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valnøtter i biter RAW ØKO 750g
Denne varen · 750 g
141 kr · 188 kr/kg · laveste 141 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
250 g
45 kr · 180 kr/kg · laveste 45 kr
250 g
134 kr · 536 kr/kg · laveste 134 kr
750 g
424 kr · 565,33 kr/kg · laveste 424 kr
750 g
566 kr · 754,67 kr/kg · laveste 566 kr