Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
152 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 447 kr igjen
- Ordinær
- 152 kr
- Enhet
- 608 kr/kg
- Dato
- 31. des. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Valnøtter Premium RAW 250g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
152 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 152 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 447 kr igjen | 152 kr | −0 % | 608 kr/kg | 31. des. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 152 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valnøtter Premium RAW 250g x 3 pakker
Denne varen · 250 g
152 kr · 608 kr/kg · laveste 152 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
250 g
51 kr · 204 kr/kg · laveste 51 kr
250 g
134 kr · 536 kr/kg · laveste 134 kr
250 g
190 kr · 760 kr/kg · laveste 190 kr
250 g
224 kr · 896 kr/kg · laveste 224 kr