Rawfoodshop
rawfoodshop.no
750 g
121 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 478 kr igjen
- Ordinær
- 121 kr
- Enhet
- 161,33 kr/kg
- Dato
- 31. des. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 750 g
Valnøtter Premium RAW 750g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
750 g
121 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 750 g | 121 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 478 kr igjen | 121 kr | −0 % | 161,33 kr/kg | 31. des. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 121 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valnøtter Premium RAW 750g
Denne varen · 750 g
121 kr · 161,33 kr/kg · laveste 121 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
750 g
158 kr · 210,67 kr/kg · laveste 158 kr
750 g
361 kr · 481,33 kr/kg · laveste 361 kr
750 g
475 kr · 633,33 kr/kg · laveste 475 kr
750 g
602 kr · 802,67 kr/kg · laveste 602 kr