Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
112 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 487 kr igjen
- Ordinær
- 112 kr
- Enhet
- 224 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Valnøtter Premium RAW ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
112 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 112 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 487 kr igjen | 112 kr | −0 % | 224 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 112 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valnøtter Premium RAW ØKO 500g
Denne varen · 500 g
112 kr · 224 kr/kg · laveste 112 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
500 g
74 kr · 148 kr/kg · laveste 74 kr
500 g
222 kr · 444 kr/kg · laveste 222 kr
500 g
336 kr · 672 kr/kg · laveste 336 kr
500 g
371 kr · 742 kr/kg · laveste 371 kr