FUDI
fudi.no
120 g
35,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 763,09 kr igjen
- Ordinær
- 39,9 kr
- Enhet
- 299,25 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Yopokki · 120 g
Yopokki Cheese Topokki er en koreansk klassiker med myke riskaker (tteokbokki) i en kremet og fyldig ostesaus. Klar på noen få minutter – en mild og barnevennlig variant av den populre koreanske gatematen. Se mer i tteokbokki-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
120 g
35,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 120 g | 35,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 763,09 kr igjen | 39,9 kr | −10 % | 299,25 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Yopokki Cheese Topokki Rice Cake 120g
Denne varen · 120 g
35,91 kr · 299,25 kr/kg · laveste 35,91 kr
120 g
45 kr · 114,5 kr/kg · laveste 45 kr
145 g
40,41 kr · 278,69 kr/kg · laveste 40,41 kr
120 g
35,91 kr · 299,25 kr/kg · laveste 35,91 kr
120 g
35,91 kr · 299,25 kr/kg · laveste 35,91 kr