FUDI
fudi.no
260 g
62,01 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 736,99 kr igjen
- Ordinær
- 69,9 kr
- Enhet
- 238,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Yopokki · 260 g
Koreansk rapokki – seige riskaker og ramennudler i søt og sterk saus, en klassiker fra koreansk gatekjøkken. Alt er i pakken, og retten er klar på få minutter. Mer fra det koreanske kjøkkenet . 260 g.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
260 g
62,01 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 260 g | 62,01 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 736,99 kr igjen | 69,9 kr | −11 % | 238,5 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 62,01 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Yopokki Sweet and Spicy Rapokki 260g
Denne varen · 260 g
62,01 kr · 238,5 kr/kg · laveste 62,01 kr
145 g
40,41 kr · 278,69 kr/kg · laveste 40,41 kr
125 g
35,91 kr · 287,28 kr/kg · laveste 35,91 kr