tights.no
tights.no
10 g
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 979 kr igjen
- Ordinær
- 30 kr
- Enhet
- 200 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

10 g
SunnRask tørket tang. Næringsinnhold 100 gram: Energi 322 kcal, Fett 0.5 gram, hvorav mettet 0.2 gram, Karbohydrater 42.5 gram, sukkerarter 0 gram, Protein 21.4 gram, Fiber 36.7 gram, Salt 4 gram. Ingredienser : tørket rødalge/tang (palmaria palmata). Kan inneholde spor av skalldyr og fisk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
10 g
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 10 g | 20 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 979 kr igjen | 30 kr | −33 % | 200 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
3x SunnRask Dulse 10g
Denne varen · 10 g
20 kr · 200 kr/100 g · laveste 20 kr
50 g
10 kr · 20 kr/100 g · laveste 10 kr
500 g
50 kr · 100 kr/kg · laveste 50 kr