tights.no
tights.no
500 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen
- Ordinær
- 177 kr
- Enhet
- 100 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Peanøtter med salt og honning! Næringsinnhold 100 gram: Energi 561 kcal. Fett 36 g, mettet fett 5 g, Karbohydrater 39 g, Sukkerarter 33 g, Protein 17 g, Salt 1.1. Ingredienser : PEANØTTER, sukker, glukose, solsikkeolje, salt, emulgator (E414), emulgator (E322), honning. Kan inneholde spor av nøtter og sesam.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 50 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen | 177 kr | −72 % | 100 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
3x SunnRask Honey & Salted Peanuts 500g
Denne varen · 500 g
50 kr · 100 kr/kg · laveste 50 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
10 g
20 kr · 200 kr/100 g · laveste 20 kr
500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr