tights.no
tights.no
50 g
10 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 989 kr igjen
- Ordinær
- 24 kr
- Enhet
- 20 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 50 g
Velsmakende Worcestersaus i pulverform – smaken er identisk med den typen du får kjøpt i butikken! Worcester er en dressing/saus som er godt brukt over hele verden, særlig i England brukes det som dressing og som ingrediens i ulike matretter. Vår Worcestersaus i pulverform får sin unike smak fra en kombinasjon av vineddik, løk, sukker, melasse, salt, tamariekstrakt, ingefær og hvitløk. Veldig mange vil synes at smaken er så god, at det er på mange måter bedre enn tilsvarende sauser du får kjøpt i butikken. Dette er fordi du kan velge å tilsette egne ingredienser, mindre eller mere vann, eller kanskje litt ekstra olje og krydder. Egenskaper: Worcestersaus i pulverform Vår saus i pulverform inne holder vineddik, løk, sukker, melasse, salt, tamariekstrakt, ingefær og hvitløk Bare tilsett vann, eller noe annet godt, men det er noe du må vurdere selv! Bruksanvisning: Tilsett vann og rør godt. Du finner bruksanvisning bak på pakken. Næringsinnhold Pr 100g Energi 208 kcal Fett 0 g Mettet fett 0 g Karbohydrater 55 g Hvorav sukkerarter 9 g Kostfiber 0 g Protein 5 g Salt 2 g Ingredienser: Fyllemiddel(maltidextrin, gum acacia), worchestershiresaus(vineddik,vann,løk,sukker,melasse,salt,tamariekstrakt,ingefær,hvitløk),malteddik( BYGG ). Kan inneholde spor av nøtter, sesam,gluten og peanøtter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
50 g
10 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 50 g | 10 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 989 kr igjen | 24 kr | −58 % | 20 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 10 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
SunnRask Worcester Saus Pulver 50g – 3 pack
Denne varen · 50 g
10 kr · 20 kr/100 g · laveste 10 kr
75 g
19 kr · 23,75 kr/100 g · laveste 19 kr
10 g
20 kr · 200 kr/100 g · laveste 20 kr
10 g
79 kr · 790 kr/100 g · laveste 79 kr