Økoland
okoland.no
3 × 15 g
21,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 48,33 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

3 × 15 g
Bioreal Økologisk Bakepulver er et naturlig hevemiddel laget av rene, økologiske ingredienser. Det gir luftig og jevn heving i kaker, muffins, pannekaker og annet bakverk. Med en praktisk pakning på tre porsjonsposer à 15 gram, er det enkelt å dosere riktig mengde for hver oppskrift.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
3 × 15 g
21,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 3 × 15 g | 21,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen | 29 kr | −25 % | 48,33 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 21,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bakepulver3x15 g, økologisk, Bioreal
Denne varen · 3 × 15 g
21,75 kr · 48,33 kr/100 g · laveste 21,75 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr