Økoland
okoland.no
Klepp
892,5 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 106,5 kr igjen
- Ordinær
- 1 190 kr
- Enhet
- 892,5 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Valnøtter i biter
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
Klepp
892,5 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
Klepp
892,5 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no Klepp | 892,5 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 106,5 kr igjen | 1 190 kr | −25 % | 892,5 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no Klepp | 892,5 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 106,5 kr igjen | 1 190 kr | −25 % | 892,5 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 892,5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valnøtter5 kg, økologisk
Denne varen · 5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
600 g
40 kr · 66,67 kr/kg · laveste 40 kr
500 g
39 kr · 78 kr/kg · laveste 39 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr
150 g
60 kr · 400 kr/kg · laveste 60 kr