Økoland
okoland.no
75 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 59 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

75 g
Sprø økologiske linsechips med smakfull paprika fra John Altman. En naturlig og crunchy snack med fyldig smak som er perfekt til kos, tapas og småsult.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
75 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 75 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 59 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Linsechipspaprika, 75 g, økologisk
Denne varen · 75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
600 g
40 kr · 66,67 kr/kg · laveste 40 kr
500 g
39 kr · 78 kr/kg · laveste 39 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr
150 g
60 kr · 400 kr/kg · laveste 60 kr