Sunne Saker
sunnesaker.com
600 g
40 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −59 %
- Ordinær
- 98 kr
- Enhet
- 66,67 kr/kg
- Dato
- 31. aug. 2026 · Best før

Aurion · 600 g
Datovare: Best før 31.08.2026 - også god etter Hel, økologisk bokhvete fra...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
600 g
40 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 600 g | 40 kr Billigst nå | I kassen | — | 98 kr | −59 % | 66,67 kr/kg | 31. aug. 2026 Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 40 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bokhvete hel økologisk glutenfri 600 g Aurion
Denne varen · 600 g
40 kr · 66,67 kr/kg · laveste 40 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
1 kg
66,75 kr · 66,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
1 kg
66,75 kr · 66,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr