Økoland
okoland.no
5 kg
261,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 737,25 kr igjen
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 52,35 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologisk avskallet bokhvete fra Manna er en næringsrikt og lettfordøyelig nøtt med en mild, nøtteaktig smak. Bokhvete er naturlig glutenfritt og rik på proteiner, fiber og essensielle mineraler som magnesium og jern. Perfekt til grøt, salater, baking og som et sunt alternativ til ris og pasta.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
261,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 261,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 737,25 kr igjen | 349 kr | −25 % | 52,35 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 261,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bokhvete helavskallet, 5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
261,75 kr · 52,35 kr/kg · laveste 261,75 kr
25 kg
599,25 kr · 23,97 kr/kg · laveste 599,25 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr