Økoland
okoland.no
5 kg
224,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 44,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologisk fullkornsbasmatiris fra Manna er et næringsrikt og aromatisk risalternativ med en lett nøtteaktig smak og en fluffy konsistens. Denne langkornede risen bevarer kli og kimen, noe som gir et høyere fiber- og næringsinnhold enn hvit basmatiris. Perfekt til indiske retter, wok, salater og som et sunt tilbehør til middagen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
224,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 224,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 774,75 kr igjen | 299 kr | −25 % | 44,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 224,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Basmatirisfullkorn, 5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
261,75 kr · 52,35 kr/kg · laveste 261,75 kr
5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr
5 kg
449,25 kr · 89,85 kr/kg · laveste 449,25 kr