Økoland
okoland.no
5 kg
269,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 729,75 kr igjen
- Ordinær
- 359 kr
- Enhet
- 53,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologisk langkornet fullkornsris fra Manna er et sunt og fiberrikt alternativ til hvit ris. Denne risen har en mild nøtteaktig smak, en fast konsistens og bevarer kli og kimen, noe som gir et høyere innhold av fiber, vitaminer og mineraler. Perfekt som tilbehør til middagsretter, i salater, gryteretter og wok.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
269,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 269,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 729,75 kr igjen | 359 kr | −25 % | 53,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 269,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fullkornsrislangkornet, 5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
5 kg
261,75 kr · 52,35 kr/kg · laveste 261,75 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr
5 kg
449,25 kr · 89,85 kr/kg · laveste 449,25 kr