Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,8 kg
349 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 124,64 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bubs · 2,8 kg
Dette populære skumgodteriet med tydelig banansmak har blitt en favoritt blant mange, og nå får du det i en ekstra stor storpakk på hele 2,8kg. Konsistensen er myk og luftig, og smaken er søt og rund uten å bli for kraftig. En ideell løsning for arrangementer, servering, kiosksalg eller for deg som rett og slett vil ha godt lager av en sikker klassiker. Kartongen gir svært god pris per kilo og passer perfekt til deling. Innhold: 2,8kg Type: Skumgodteri Smak: Klassisk banan Konsistens: Myk og luftig Perfekt til: Deling, arrangementer, servering og storforbruk EAN: 7393077161174 Merke: BUBS Se flere populære skumfavoritter og prisgunstige storpakker i vårt brede godterisortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: bananskum, bubs banana, skumgodteri banan, storpakke godteri, mykt skumgodteri, svensk smågodt, godteri i kartong, serveringsgodteri, klassisk skum, søt snacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,8 kg
349 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2,8 kg | 349 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 349 kr | −0 % | 124,64 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 349 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bubs Banana Ovaler 2,8kg | Storpakk
Denne varen · 2,8 kg
349 kr · 124,64 kr/kg · laveste 349 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
16 × 90 g
279 kr · 193,75 kr/kg · laveste 279 kr
12 × 90 g
218,99 kr · 202,77 kr/kg · laveste 218,99 kr