Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,6 kg
349 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 134,23 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bubs · 2,6 kg
Bubs Cool Fruity Pear Mini er myke, ovale godteribiter med en frisk og saftig smak av pære. Den luftige konsistensen og det milde sukkerlaget gir en behagelig balanse mellom søtt og fruktig, uten at smaken blir for tung. Dette er en storpakning på hele 2,6kg fra det populære BUBS-merket, som har blitt en stor favoritt både på TikTok og i USA. Perfekt for deg som vil fylle opp godteskålen, servere til fest, bruke i løsvekt eller bare sikre deg en skikkelig god fruktfavoritt som varer lenge. Innhold: 2,6kg Type: Mykt godteri Smak: Pære Konsistens: Myk og luftig Overflate: Mildt sukkerlag Perfekt til: Fest, deling, godteskål, løsvekt og storforbruk EAN: 7393077161600 Se også vårt store utvalg av BUBS, fruktgodteri og prisgunstige storpakker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: bubs pear mini, pæregodteri, bubs godteri, fruktgodteri storpakk, svensk godteri, mykt godteri, bubs mini, godteri 2,6kg, tiktok godteri, løsvekt godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,6 kg
349 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2,6 kg | 349 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 349 kr | −0 % | 134,23 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 349 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bubs Cool Fruity Pear Mini 2,6kg | Storpakk
Denne varen · 2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
2,8 kg
349 kr · 124,64 kr/kg · laveste 349 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
16 × 90 g
279 kr · 193,75 kr/kg · laveste 279 kr
50 × 12 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr