Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 90 g
218,99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 218,99 kr
- Enhet
- 202,77 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bubs · 12 × 90 g
Denne storpakken inneholder myke ovale skumbiter med en populær kombinasjon av søt banan og fyldig toffee. Konsistensen er luftig og behagelig, og smaken er rund og balansert uten å bli for kraftig. Et godt valg til lørdagskos, filmkveld eller når du vil ha en sikker favoritt tilgjengelig. At godteriet er vegansk gjør det også til et alternativ som passer for mange. Innhold: 12 stk poser á 90g Total vekt: 1080g Type: Skumgodteri Smak: Banan og toffee Konsistens: Myk og luftig Egenskaper: Vegansk Perfekt til: Helgekos, deling, fest og storforbruk EAN: 7393077181608 Merke: BUBS Se flere populære skumfavoritter og prisgunstige storpakker i vårt brede godterisortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: banan toffee godteri, skumgodteri, vegansk godteri, bubs skum, storpakke godteri, mykt godteri, klassisk smågodt, godteri til deling, helgekos godteri, søt snacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 90 g
218,99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 12 × 90 g | 218,99 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 218,99 kr | −0 % | 202,77 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 218,99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bubs Banana Toffee Ovals 12x90g | Storpakk
Denne varen · 12 × 90 g
218,99 kr · 202,77 kr/kg · laveste 218,99 kr
2,8 kg
349 kr · 124,64 kr/kg · laveste 349 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
16 × 90 g
279 kr · 193,75 kr/kg · laveste 279 kr