Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
295 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 304 kr igjen
- Ordinær
- 295 kr
- Enhet
- 295 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 1 kg
Cashewnøtter Ristet & Saltet ØKO 1kg som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
295 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 1 kg | 295 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 304 kr igjen | 295 kr | −0 % | 295 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 295 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Ristet & Saltet ØKO 1kg
Denne varen · 1 kg
295 kr · 295 kr/kg · laveste 295 kr
500 g
154 kr · 308 kr/kg · laveste 154 kr
200 g
73 kr · 365 kr/kg · laveste 73 kr
200 g
112 kr · 560 kr/kg · laveste 112 kr
1 kg
884 kr · 884 kr/kg · laveste 884 kr
1 kg
1 473 kr · 1 473 kr/kg · laveste 1 473 kr